KURUMSAL

Anasayfa / Kurumsal

Hakkımızda


Kurulduğu tarihten itibaren kalite ve güven anlayışından taviz vermeyen firmamız, inşaat sektörünün bir çok dalında başarılı projelere imza atmıştır. EMTA İnşaat özellikle müşteri memnuniyetine odaklanarak sunduğu yüksek standartlı hizmetleriyle rakiplerinden ayrılmaktadır. Firmamız girmiş olduğu tüm faaliyet alanlarında aynı hassasiyeti göstermiş ve yetişmiş teknik kadrosuyla tüm çözüm olanaklarını müşterilerine sunmaya özen göstermiştir.

Misyonumuz

Mimaride ve teknikte ileri teknolojiyi kullanarak, müşteri memnuniyetini hedef alan, zamanında teslim prensibi ile dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, her zaman sektöründe öncü olan ve müşterilerine fayda sağlayan projeler üretmek EMTA’nın misyon anlayışıdır.

Vizyonumuz

Global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek, EMTA İNŞAAT imzasının bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede yaşatmak, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek EMTA’nın vazgeçilmez vizyonudur.

Kalite Politikası

Kurulduğu tarihten günümüze kadar tüm projelerinde kusursuzluğu hedef alan EMTA, başarıya giden yolun kaliteden ve güvenden geçtiğini bilmektedir.

Çevre Politikası

Hayata değer katan projeleriyle her zaman önde olmayı amaçlayan EMTA, çevre ile uyumlu çalışmayı ve iş çevresini korumayı temel ilkelerinden biri haline getirmiştir.