Taşınmak herkes için ferahlatıcı bir duygu. Bir de zor ve yorucu olmasa. Emta İnşaat  olarak bir çok taşınan insanla beraberiz. Taşınanların fikirlerini alarak, taşınacak..
Geçtiğimiz on yıl boyunca ülkemizde emlak konusunda bir talep oluştu. Yoğun geçen bu on yıldan sonra da emlak piyasalarında hareketlilik biteceğe benzemiyor. Peki neden insanlar..
Ülkemiz zor süreçlerden geçti. Siyasi ve güvenlik merkezli her kriz akabinde ekonomik daralmaları da getirir muhtemelen. Geçirdiğimiz zor günlerin..
Herkes en çok evini sever ve evini kişiselleştirmek ister. Evim dediği yerin gerçekten de belli özellikleri ile onu yansıtan kişisel bir mekan olmasını ister. Eskilerin..
Ülkemizde emlak hala çok tercih edilen bir yatırım aracı. Sakarya'da inşaat sektöründeki hızın destekleyen unsurlardan bir tanesi yatırım amacıyla yapılan alımlar. Biz de..
17 yıl sonra 17 Ağustosta yine o uzun ve karanlık gecenin anısıyla baş başayız. Kaybettiğimiz canlar, yetim kalan çocuklar ve yıkılan ailelerin acısı üzerinden 17 yıl geçti. Bu..